
Luca School of Arts vzw
Over ons
Studio Brand & Packaging is de studio van LUCA School of Arts waar je 1 extra jaar kan specialiseren in verpakkingsontwerp. Je leert er alles over merken en merkidentiteit, gaat aan de slag met storytelling om krachtige verhalen op te zetten en vertaalt ten slotte alles in een aantrekkelijke verpakking die zowel het merk versterkt, het product beschermt en duurzaam is.
Producten en diensten

Seminarie

1 year Brand & Packaging program at LUCA School of Arts - open for projects en collaborations
Binnen de opleiding Brand & Packaging bieden opdrachten in samenwerking met externe klanten een grote meerwaarde voor onze studenten. In return krijgt u een 20-tal jonge creatieve geesten die aan uw project werken. Wil je jouw branding en verpakkingsontwerp een creatieve boost geven, contacteer ons dan nu. Samenwerkingen starten steeds in november (oplevering in januari). contact: bart.maesen@luca-arts.be

PENTAWARDS 2025 - Bronze award
PENTAWARDS Bronze award 2025 Branding is continue in beweging ... Dit merk is een inside joke, maar op straatformaat. “Why is it spicy” is licht, ironisch en niet bang om zichzelf niet serieus te nemen. Onstaan in de online cultuur leeft het merk op festivals, in stories, op pleinen en in gesprekken. Het groeit door herkenning, deelbaarheid en verbondenheid, niet door strategie ... het is een ervaring, je koopt een moment. Category: STUDENT CONCEPTS Sub-Category: H.01 Student conceptual work - Beverages Brand: Why is it spicy - Ginger Beer Entrant: LUCA School of Arts Designer: Eva Verbist
Nieuws

Brand & Packaging wint een BRONZE PENTAWARD 2025!
Brand & Packaging student Eva Verbist wins BRONZE PENTAWARD 2025

Reusable Packaging - a tool for Brand owners
Ontdek de tool voor merken en brand owners die ze strategisch kunnen inzetten om doelgericht te bepalen welke branding gerelateerde actiepunten nodig zijn voor een succesvolle introductie of optimalisatie van herbruikbare verpakkingen.