
Avamoplast nv
Over ons
Avamoplast is een producent en specialist in in de ontwikkeling en de productie van eenmalig te gebruiken plastic voedselverpakkingen. Door de inzet van mono- en gerecycleerde plastics werken wij mee aan een duurzaam verhaal.
Avamoplast maakt gebruik van 2 productiemethodes, namelijk een spuitgietproces en een thermoforming-proces.
Wij ontvingen recent ons ISCC Plus certificaat, waardoor wij u kunnen adviseren rond Bio & Circulaire verpakkingen via Mass Balance
Producten en diensten

Avamoplast heeft een nieuwe look !
new look for Avamoplast in 2022 !

Nieuw ! OS 56/237/400 PP W+IML Avamo-Moens
Vierkant spuitgietpotjes met verzegelde sluiting, VS 80 serie. Beschikbaar in 2 inhoudsmaten 150 cc en 250 cc. Mogelijkheid tot decoratie met IML zowel op potje als op deksel.

Kunststof verpakkingen in PET
R 268 serie rechthoekige kunststof verpakkingen in PET met invallend deksel of stulp deksel - mono materiaal - 100 % recycleerbaar

NEW ! OS90/50/200 VS PP TR
nieuw verzegeld potje voor de retail inhoud: +/- 200 cc

OT -115 series
APET schaaltjes voor tapas

ISCC Plus Certificate
De lat voor duurzaam plastic ligt weer wat hoger met ISCC PLUS certificaat. Avamoplast behaalde recent het ISCC PLUS certificaat voor de categorieën Bio-packaging, Bio-circular packaging en Circular packaging. Daarmee zijn we vanaf nu in staat om PP- en PE-verpakkingen op de markt te brengen met tot 100% circulair, biocirculair of biomateriaal onder het Mass Balance-principe. Deze certificering kadert in het toekomstplan van Avamoplast om een leider te zijn op vlak van duurzaamheid.

Duurzaam ondernemen
Wij zijn aangesloten bij het charter van Voka Duurzaam ondernemen en hebben tevens ons certificaat behaald!

Actie ! RS 240-serie
verzegelde verpakkingen in 3 verschillende hoogtes

Nieuw ! OS 118/80/565 VS PP TR met voet met bijhorend deksel ODS 118 PP TR met filter
ronde verzegelde pot met deksel voor de plantenkweek sector
