Robotics Benelux is distributeur van Comau, Lucas en Codian Robotics. We zijn gestart in 2016 en zijn uitgegroeid tot een succesvol bedrijf dat machinebouwers, systeemintegratoren en eindgebruikers ondersteunt met hoogwaardige robotarmen, deltarobots, tracks en portalen.
Comau levert sinds 1960 robotarmen aan de automobiel- en ruimtevaartsector.
In 2014 gaf Comau echter aan de robotfamilie flink uit te breiden en beschikbaar te maken voor vrijwel alle soorten industrie.
Om de nieuwe klanten wereldwijd te kunnen bedienen, was de volgende stap het opzetten van een distributeursnetwerk.
Voor ons was het een mooi moment om distributeur te worden van Comau in de Benelux en Robotics Benelux te starten!
Daarnaast zijn wij er trots op partner te zijn van Lucas Robotics voor de levering van hoogwaardige rupsbanden en portalen. Lucas is gevestigd in Bazas (nabij Bordeaux), dit familiebedrijf begon in 1965 en is nu een wereldwijde speler die de beste tracks en portalen levert.
Om ons programma met hoogwaardige industriële robots compleet te maken, zijn wij partner van Codian. De mechanica van de Codian deltarobots is controller-onafhankelijk. Wij bieden u de mogelijkheid om elk besturings- en automatiseringsplatform aan te sluiten.
Dit is uniek en geeft uw engineers maximale vrijheid bij het ontwerpen van welke machine dan ook.
‘Mensen maken robots’ is ons motto, dus persoonlijk contact blijft voor ons cruciaal. Bellen of mailen mag altijd, maar voor een echt gesprek komen wij liever bij u langs. Daarnaast ben je te allen tijde welkom in ons democentrum om ons te leren kennen en met de robots te spelen.